قیمت ادمینی اینستاگرام و هزینه مدیریت پیج اینستاگرام شامل خدماتی مثل:آنالیز دقیق و تخصصی پیج، امنیت پیج، رفع اشتباهات سئو پیج، تولید محتوا، استراتژی محتوا، تبلیغات و …. است.  اگر پیج اینستاگرام دارید و نمیدانید که چه پست های به درد شما می‌خورد و چه زمانی با چه هشتگ هایی باید این مطالب را استفاده کنید. بهترین راه سپردن پیخ خود به شرکت های مدیریت پیج است.

هزینه مدیریت پیج اینستاگرام

Instagram page management fee

اینستاگرام یکی از بسترهای تبلیغاتی پرطرفدار این روز های فضای مجازی میباشد به خصوص برای ادمین پیج های بیزینسی که هدف اصلی شان از ایجاد اکانت در ایبنستاگرام افزایش بیزینس خود در این برنامه میباشند.

اما در این بین افرادی وجود دارند که وقت مدیریت پیج اینستاگرام خود را نداشته و یا با اصول های مدیریت پیج و افزایش فالوور واقعی و بالا بردن بازدید به صورت هدفمند آشنایی ندارند و نیازمند به یک ادمین اینستاگرام ویا تبلیغات در اینستاگرام هستند تا اهداف و سیاست های پیج شغلی آنها را مدیریت کند.

رقم این تعرفه ها به نسبت کیفیت و خدماتی که شرکت های برای مدیریت پیج ها انجام می‌دهند، بالا و پایین می‌رود. در حال حاضر اینستاگرام محل مناسبی برای بازاریابی محصولات و خدمات شرکت های شماست. از طرفی هزینه مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به تخصص کافی دارد.

دریافت بازخورد مثبت و عالی از اینستاگرام نیازمند تدوین استراتژی محتوای مناسب و تولید محتوای جذاب می باشد. در عین حال جذب مخاطب (فالوور) هدفمند برای کسب و کار شما نیازمند تخصص های لازم می باشد.

قیمت ادمینی اینستاگرام

اینستاگرام بستر مناسبی میباشد برای افرادی که میخواهند محصولات خود را به نمایش عموم در آورده تا از این طریق بیزینس خودشان را گسترش دهند، اما ایا این افراد از تمامی پتانسیل اینستاگرام استفاده میکنند؟

گروه طراحی شرکت بست وب با نیروهای مجرب و متخصص توانسته گامی مثبت در عرصه دیجیتال مارکتینگ بردارد