کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام و طراحی تبلیغات در اینستاگرام بهترین شیوه بازاریابی حال حاضر در دنیا می باشد. این روش که جزو روش های بصری و اثرگذار برای بازاریابی است می تواند تأثیر زیادی در معرفی برند و فروش محصولات شما و همچنین دیده شدن داشته باشد.

به دلیل این‌ که این شبکه اجتماعی بعد از فیسبوک دومین شبکه محبوب و مخاطب پسند در دنیا است و مخصوصاً در کشور ما است. راه اندازی کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام یکی از شیوه های موفقیت آمیز برای بازاریابی دیجیتالی می باشد.  تبلیغات برای هر شرکتی امروزه به عنوان یک اصل و ضرورت انکار ناپذیر باشد.

تبلیغات در اینستاگرام

 

تبلیغات در اینستاگرام 

تبلیغات در اینستاگرام مانند  طراحی سایت  بهترین شیوه بازاریابی حال حاضر در دنیا می باشد. این روش که جزو روش های بصری و اثرگذار برای بازاریابی است می تواند تأثیر زیادی در معرفی برند و فروش محصولات شما و همچنین دیده شدن داشته باشد.

به دلیل این‌ که این شبکه اجتماعی بعد از فیسبوک دومین شبکه محبوب و مخاطب پسند در دنیا است و مخصوصاً در کشور ما است. راه اندازی کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام یکی از شیوه های موفقیت آمیز برای بازاریابی دیجیتالی می باشد.  تبلیغات برای هر شرکتی امروزه به عنوان یک اصل و ضرورت انکار ناپذیر باشد.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام به شیوه های مختلفی می تواند راه اندازی شود. شما می توانید به راحتی کمپین  خود را راه اندازی کنید. این کار  از طریق Ads Manager در اینستاگرام انجام می شود. تبلیغات در پیج های پربازدید اینستاگرام می تواند درصد فروش محصولات شما را به یک باره بسیار بالا ببرد.

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به  این دلیل اهمیت دارد که  این شبکه اجتماعی ،  شبکه ای عکس محور و پرمخاطب است و نرم افزار آن بر روی گوشی اجرا می شود. همچنین  اکثر افراد به این برنامه در طول روز بارها و بارها سر می زنند.

بنابراین بهترین گزینه برای شناساندن برند خود به مخاطبان است. اگر قصد دارید به طراحی  بپردازید باید بدانید که تبلیغات  به چند روش انجام می شود. در ادامه با به معرفی این روش ها می پردازیم:

تبلیغات با تصاویر:

این روش تبلیغی از اساسی ترین و اصلی ترین روش  به شمار می رود. در واقع در این شیوه به دلیل بصری بودن اینستاگرام شما می توانید به راحتی آگهی های تبلیغاتی خود را به صورت عکس هایی با کیفیت و زیبا طراحی کنید.

تبلیغات با ویدئو:

یکی دیگر از شیوه های تبلیغاتی استفاده از ویدئو برای معرفی محصولات و یا خدمات خودتان است. این شیوه تبلیغ بسیار کارساز بوده و تأثیر زیادی در جذب مخاطب خواهد داشت.

باید توجه کنید که ویدیوهای تبلیغی شما باید کوتاه و با کیفیت از نظر محتوا باشد تا به خوبی بتواند اهداف بازاریابی شما را فراهم کند.

تبلیغات متوالی:

یکی دیگر از شیوه های تبلیغات در اینستاگرام استفاده از عکس و ویدئو به صورت متوالی و با هم است. این شیوه تبلیغات اینستاگرام می تواند تأثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

نکاتی چند در مورد تبلیغات در اینستاگرام

طراحی تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

برای فروش بیشتر محصولات همه شرکت ها و کسب و کارها نیاز به تبلیغات دارند. این شیوه تبلیغی می تواند مزایای زیادی داشته باشد. چون که  اینستاگرام برنامه ای است که بر روی موبایل نصب می شود و بیشتر از این طریق در دسترس کاربران است . بنابراین به راحتی مطالب و محتوای تولیدی  شما توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود . در ادامه به برخی از مزایای تبلیغات اینستاگرامی می پردازیم:

  • احتمال اذیت شدن مخاطبان از پیام های تبلیغی بسیار کم است.
  • به راحتی و به طور مستقیم می توانید محصولات خود را دراینستاگرام بفروشید.
  • امروزه تقریباً همه مردم اینستاگرام را بر روی گوشی خود دارند.
  • کم هزینه ترین روش تبلیغاتی می باشد و می توانید به طور مستقیم خودتان شروع به تبلیغ محصولات خود کنید .
  • هر روزه حداقل 70% از جمعیت یک میلیاردی کاربران اینستاگرام به آن وارد می شوند و از آن استفاده می کنند.
  • رده سنی 73 درصد کاربران اینستاگرام بین 15 تا 35 سال است.
  • اینستاگرام نسبت به دیگر رسانه ها به دلیل نرخ تعامل بالای کاربران بسیار مؤثر است.