تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس یک نرم افزار تحت وب اوپن سورس می باشد که به وسیله آن میتوان وب سایت ، وبلاگ و اپلیکیشن ساخته شود . نرم افزار وردپرس در بخش سیستم های مدیریت محتوا (CMS) قرار می گیرد .

وردپرس سیستمی برای جهت مدیریت محتوا می باشد که از قالب ها و پوسته های متفاوت و متنوع ایجاد شده است و رایگان مورد استفاده کاربران قرار گرفته است .

با استفاده از وردپرس می توان بدون نیاز به علم برنامه نویسی یک سایت را طراحی کرد و همین طور بدون نیاز به تغییر کد برنامه ریزی شده سایت ، محتوا به آن اضافه کرد .

از ویژگی های بارز طراحی سایت با وردپرس ویرایش آسان مطالب و همچنین صفحه های سایت ، صرفه جویی در زمان ، دسته بندی محتوا ، سفارشی سازی و از همه مهمتر به پشتیبانی مطمئن آن اشاره نمود .

از دیگر ویژگی های قابل توجه وردپرس می توان به منبع باز بودن را نام برد ، در واقع این سیستم منابع رایگانی را ارائه می کند ، که می توان بدون پرداخت هزینه ای به طور کامل از منابع آن استفاده کرد . برای طراحی و ساخت یک وبسایت سیستم مدیریت محتوای متنوعی وجود دارد .

قابلیت های طراحی سایت بواسطه وردپرس بسیار زیاد است ، قابلیت و امکان توسعه پذیری ساده و سریع سایت وردپرسی به این صورت که می توان سایت را توسعه داد و همین طور با نصب افزونه های مختلف بر عملکرد و کارایی سایت اضافه کرد .

پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس

وجود پشتیبان برای سایت وردپرسی یکی از الزامات آن می باشد ، زیرا پشتیبان سایت کار هایی را انجام می دهد که ممکن است صاحب سایت و کسب و کار اینترنتی مهارت کافی و همین طور زمان برای مدیریت سایت خود را نداشته باشد .

سایت طراحی شده به واسطه وردپرس باید دائما مورد بررسی باشد و از نسخه های آپدیت آن استفاده نمود تا مشکل افزونه ها و پوسته ها برطرف گردد .

وردپرس مانند تمام وبسایت ها نیاز به به روز رسانی ، بررسی و رفع مشکلات و همین طور تامین و ایجاد امنیت دارند ، که این کار ها از طریق تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس باید انجام شود .

یک سایت وردپرس زمانی که پشتیبانی حرفه ای نداشته باشد با مشکلات زیادی مواجه می شود ، به عنوان مثال امکان ویروسی شدن و از بین رفتن اطلاعات کل سایت وجود دارد .

اگر سایت وردپرس پشتیبان داشته باشد می توان سایت را از طریق یک فردی که در این زمینه مهارت کافی و لازم را دارد ، مورد بررسی قرار داد و سبب پیشرفت سایت شد و همین طور در عوض کردن افزونه ها مختلف و به علاوه سنگین تر کردن پایگاه داده های سایت مناسب ترین و درست ترین روش ها استفاده کرد .

ممکن است پیش بیاید که فردی که صاحب کسب و کار است ، قصد ایجاد تغییراتی در سایت وردپرسی خود داشته باشد ، به عنوان مثال تاکنون فقط از سایت برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می کرده و از این پس قصد دارد که فروش هم به واسطه سایت انجام دهد

بررسی طراحی سایت با استفاده از وردپرس

در این مرحله لزوم وجود پشتیبانی سایت وردپرس مشخص می شود ، زیرا باید تغییرات عنوان شده بر روی سایت از طریق یک فرد متخصص اعمال شود .

علاوه بر دلیل عنوان شده ، متخصص تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس می تواند با بررسی سایت ، راهکارهایی برای بازدهی بیشتر فعالیت سایت و همچنین بهبود عملکرد سایت را ارائه کند ، که در نهایت باعث رونق و ارزشمندی سایت و خدمات و محصولات ارائه شده در آن می شود .

از جمله وظایف پشتیبانی سایت وردپرس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱. بارگذاری محتوا و یا محصول آماده در سایت

۲. امکان ایجاد تغییراتی بر روی فوتر ، هدر ، ساید بار و همینطور منو ها

۳. آپدیت منظم وردپرس ، افزونه ها و پوسته

۴. بک آپ گیری پیوسته

۵. برطرف کردن مشکلات سایت و فروشگاه

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس

هزینه ای که برای تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس می شود ، در مقابل خدماتی که برای سایت انجام می شود منصفانه است .

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس به موارد مختلفی بستگی دارد . یکی از مهم ترین علل تاثیر گذار بر روی تعرفه تهیه گزارش بهینه سازی یا همان سئو سایت توسط پشتیبان می باشد.

سئو حرفه ای سایت برای بهتر شدن عملکرد و همین طور رتبه بندی سایت موثر است ، وجود این قابلیت در پشتیبانی سایت می تواند بهره وری از سایت را به مرور افزایش دهد .

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر روی تعرفه پشتیبانی فنی سایت است . سایتی که پشتیبان نداشته باشد پس از گذشت مدتی از قالب استاندارد ، خارج خواهد شد و برای سایت مشکلاتی ایجاد می شود که به اهمیت وجود پشتیبانی فنی پی می بریم .

سابقه شرکت و مجموعه ایی که خدمات پشتیبانی سایت را ارائه می کنند هم در تعیین تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس حائز اهمیت است ، شرکت هایی که سابقه زیادی در این زمینه دارند معمولا تعرفه های بیشتری دریافت می کنند 

اما به طور کلی به سطح خدمات و امکاناتی که شرکت پشتیبان ارائه می کند بستگی دارد .

برای ساخت لینک داخلی برای یک وب سایت می توان از سئو داخلی استفاده کرد . لینک داخلی، لینک صفحات مختلف در وب سایت می باشد .

ارائه خدمات

جهت ایجاد لینک های داخلی در وردپرس باید از افزونه seo post content links استفاده نمود . با استفاده از این روش به سادگی و سرعت می توان لینک های هوشمند را در محتوای سایت وردپرسی قرار داد .

ویژگی این افزونه این است که می تواند از همه زبان ها پشتیبانی کند و توانایی پردازش هر میزان از متن را دارد .

سایت های طراحی شده به وسیله وردپرس به گونه ای هستند که محبوبیت زیادی در موتور های جست و جو دارند ، نکته قابل توجه که بهینه سازی وبسایت وردپرسی برای موتور های جست و جو بسیار قابل توجه است .

تمام افرادی که از وردپرس برای سایت خود استفاده می کنند باید این مورد را مورد توجه قرار دهند .

تازه ترین مطالب پشتیبانی سایت