طراحی سایت با وردپرس  مانند کالا نیست زیرا  به محض این که وب سایت ها راه اندازی شدند نیاز است که توسط شرکت طراحی سایت پشتیبانی شوند پس لازم است شرکت معتبری را برای هزینه طراحی سایت با وردپرس انتخاب کنید البته یکی از موارد مهم در طراحی سایت ارزان به عنوان مشکل محسوب می شود نبودن پشتیبان قوی است.

تمامی طراحی های قالب های سایت از پایه توسط شرکت صورت می گیرد و از قالب های آماده هیچ گونه استفاده ای نمی شود و از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس برای هزینه طراحی سایت با وردپرس قالب ها را تهیه می کنند.

پروژه طراحی سایت با وردپرس

یکی از عمده دلایلی که شرکت از قالب های آماده استفاده نمی کند به خاطر این است که قالب های آماده باعث می شوند که ایمنی وب سایت پایین بیاید و در سرعت بالا آمدن سایت تاثیر منفی می گذارند،باعث مصرف بیش از حد منابعی چون رم،پهنای باند،cpu می شود و همچنین در بروزرسانی و توسعه سایت ها اثر مستقیم می گذارد.البته که طراحی سایت ارزان ممکن است این ویژگی ها را داشته باشد اما طراحی سایت وردپرس در بهینه سازی سایت ها بسیار کمک می کند.

طراحی سایت ارزان

 

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان با استفاده از قالب های آماده یکی از پلان های شرکت می باشد که تنها هزینه راه اندازی طراحی سایت ارزان یک میلیون تا سه میلیون تومان می باشد که شامل بارگذاری نمودن قالب ها روی سرور، آموزش کنترل پنل، خرید قالب، بهینه سازی سرعت و ایمن سازی نمودن و همچنین پشتیبانی از سایت به مدت یک سال می باشد.

تعرفه اختصاص دادن هاستینگ به وب سایت و درج کردن اطلاعات در وب سایت باعث افزایش هزینه مورد نظر می شود، شما می توانید قالب های آماده را برای طراحی سایت ارزان در سایت شرکت مشاهده کنید.

اگر به دنبال یک طراحی سایت  حرفه ای می باشید مطلب را به طور کامل بخوانید. طراحی سایت ارزان و پروژه طراحی سایت با وردپرس از نمونه تخصص های شرکت ما محسوب می شود که شما می توانید به دو روش: طراحی سایت ارزان(هزینه طراحی سایت با وردپرس ) و سایت آماده را از شرکت خریداری نمایید و صاحب وب سایت شوید.

هزینه طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت با وردپرس با توجه به توسعه دادن و امکاناتی که در آن به کار برده می شود متفاوت است. اصولا سایت های در نوع شرکتی دارای کمترین هزینه می باشند اما سایت های فروشگاهی با توجه به امکاناتی که دارند هزینه آن چندین برابر است.

شما می توانید برای تعیین نمودن قیمت ها برای شرکت امکاناتی که برای طراحی سایت ارزان لازم دارید را به صورت یک RFP نوشته و ارسال کنید تا شرکت مورد نظر بتواند هزینه ها را برآورد نماید و برای شما تعیین نماید.البته شما باید مطلع شوید طراحی سایت با چه نوع مدیریت محتوایی توسعه داده می شود.

تجربه مساوی با کیفیت بالای طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان اگر با کیفیت بالایی صورت گیرد باید با تجربه و برنامه ریزی انجام شود زیرا بدون این موارد ممکن نیست به همین دلیل شرکت هایی که در زمینه اقدام به انجام دادن پروژه با کم ترین قیمت می نمایند از عواقب آن در آینده بی خبر هستند چون با برنامه ریزی این کار را انجام نمی دهند و از پشتیبانی سایت اطلاعی ندارند و بدون پشتیبانی کردن آن را رها می کنند.

بنابراین یکی از موارد مهم در طراحی سایت  تجربه می باشد حتی با توجه به پایین بودن قیمت دارای کیفیت بالایی خواهد بود.شرکت در این زمینه می تواند با توجه به تجربه خود و همینطور سابقه کاری که دارد می تواند در کم ترین زمان ممکن هزینه طراحی سایت با وردپرس را با قیمت های مناسبی ارائه و اجرا کند.

طراحی سایت  امروزه نسبت به گذشته ارزان تر است و شما خیلی راحت می توانید یکی از طراحی سایت ارزان را انتخاب کنید و بعد از گذشت چند روز وب سایت خودتان را در دامنه و هاست مورد نظر بیابید.البته تعرفه ها متفاوت هستند و ممکن است برای افرادی که بار اول می خواهند این کار را انجام دهند تعجب آور باشد،پس با ما همراه باشید.

در کل نوع وب سایتی که می خواهید طراحی کنید مثلا: سایت فروشگاهی، معرفی (شرکتی) و هر نوع دیگری و همچنین ابزار هایی که در طراحی سایت استفاده می شوند در قیمت نهایی اثرگذار خواهد بود.

طراحی سایت با وردپرس

یک سیستم مدیریت محتوا CMS که همان وردپرس (WordPress) است در راه اندازی انواع مختلفی از وبلاگ ها تا سایت های فروشگاهی و شرکتی به کار برده می شود و از محبوبیت و قدرت بالایی برخوردار است و همین محبوبیت باعث شده که بیش از یک چهارم سایت های اینترنتی از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنند از نمونه سایت هایی که با طراحی سایت با وردپرس انجام شده:

1. Sony Music،

Bloomberg.2

Professional.3

The New Yorker.4

می باشند.

طراحی سایت با وردپرس

 

ثبت سفارش طراحی سایت ارزان

همانطور که گفتیم طراحی سایت ارزان با قالب هایی که از پایه طراحی می شوند کار هر شرکتی نیست ولی شرکت طراحی سایت ارزان را با توجه به تجربه خود به همراه خدمات با کیفیت ارائه می دهد و به طور بیست و چهار ساعته پشتیبان وب سایت شما خواهد بود.

معمولا بیشتر شرکت هایی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند برای که از قالب های آماده استفاده می کنند که متاسفانه از کیفیت پایینی برخوردارند و پشتیبانی خوبی نخواهند داشت.بنابراین مشکلاتی که این قبیل سایت ها دارند غیر قابل توسعه بودن، عدم قابلیت ارتقاء، پایین بودن ایمنی و سرعت می باشد که به هیچ عنوان توصیه نمی شود  زیرا فقط باعث می شود پول شما هدر شود.

طراحی سایت  توسط شرکت ها اگر با تعرفه صد هزار تومان صورت گیرد ولی پشتیبانی انجام نشود فقط زمان و بودجه ی خودتان را هدر خواهید داد. پس در حقیقت ساختن و طراحی سایت ارزان برخی از شرکت ها ممکن است در آینده برای شما مشکلاتی را به وجود بیاورد و شما را از روند راه اندازی سایت پشیمان کند. اما قیمت طراحی سایت با وردپرس مناسب موجود است که دارای کیفیت بالایی است و به مرور زمان باعث تقویت حضور شما در اینترنت می شود.

تازه ترین مطالب طراحی سایت وردپرس