هزینه طراحی سایت اختصاصی، شرکتی، فروشگاهی و …، به نظر می رسد در ابتدای کار برای افراد مبتدی، دلهره آور باشد! البته در حقیقت، این طور نیست. یک راهنمای کامل در طراحی سایت وردپرس می تواند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. یک شرکت طراحی سایت که از تیم کاری حرفه ای تشکیل شده است به تمام اصول و قواعد آگاه است و سفارش های مشتری را بر اساس نیاز و مدل کسب و کار او اجرا می کند.

هزینه طراحی سایت

شاید تا کنون افراد زیادی به شما گفته اند که اگر می خواهید یک وب سایت عالی طراحی کنید باید از ابزارهای پیشرفته استفاده کنید و یا با کدنویسی های حرفه ای آشنا باشید. در عمل، شاید اینچنین است اما شرکت های طراحی سایت اختصاصی به کمک کاربران آماده اند تا این نیاز را برای آنها برطرف سازند. طراحی وب بسیار اهمیت دارد، به حدی که 38٪ از بازدید کنندگان اگر طرح غیر قابل توجهی را در سایت مشاهده کنند، خیلی زود، وب سایت را ترک می کنند.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت

8 گام اساسی در طراحی 

 • هدف و استراتژی سایت خود را تعریف کنید
 • آخرین روندهای وردپرس یا php را تحقیق کنید
 • بسترهای نرم افزاری خود را انتخاب کنید
 • یک الگوی مناسب را انتخاب کنید و شروع به شخصی سازی کنید
 • در مورد برندسازی خود تصمیم بگیرید
 • اقدام کنید و محتوای خود را بهینه سازی نمایید
 • وب سایت خود را راه اندازی کنید
 • تجزیه و تحلیل و بهبود را آغاز کنید

 

در ادامه این قسمت، تمام 8 مرحله را با جزئیات بیشتر بیان خواهیم کرد و دقیقاً به شما یاد می دهیم که در هر مرحله چه کاری باید انجام دهید. اگر علاقه مند به سایت اختصاصی یا سایت فروشگاهی هستید این مطلب برای شما نوشته شده است.

شرکت طراحی سایت

1-هدف و استراتژی سایت خود را تعریف کنید

به نظر می رسد که این یک نکته ساده باشد. اما قبل از اینکه ابتدا به هزینه طراحی سایت اختصاصی خود بپردازید، ابتدا باید در مورد هدف آن شفاف باشید. فراتر از دانستن مدل کسب و کار و تعریف استراتژی محتوا، باید به این فکر کنید که مزیت فروش منحصر به فرد برای شما چیست و چطور می خواهید به این نتیجه برسید. مردم بسیار باهوش و کنجکاو هستند.

طراحی سایت اینترنتی برای یک کسب و کار، به طور مستقیم با برند سایت مرتبط است، بنابراین لازم است که به همان اندازه، معتبر و جذاب جلوه کنید.

2-آخرین روندهای طراحی سایت اختصاصی را تحقیق کنید

سایت اختصاصی، سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی، صنعتی و … به سرعت تکامل می یابد. برآورد هزینه طراحی سایت، دقیقاً چیزی است که با مطالعه و تحقیق بازار به آن دست پیدا می کنید؛ اگرچه این هزینه ها بسیار متغیر هستند.

48٪ از مردم، طراحی سایت اختصاصی را بر اساس آنچه در جامعه رایج است سفارش می دهد، بنابراین مهم است که وقت خود را صرف کنید و به آنچه رقبا انجام می دهند، نگای بیاندازید. هر بخش دارای سبک های مختلفی خواهد بود، بنابراین ضروری است که بدانید آیا می خواهید در صنعت خود پیشرفت کنید و یا از رقابت کناره بگیرید!

طراحی سایت

3-بسترهای نرم افزاری خود را انتخاب کنید

اولین چیزی که  به ذهن شما می رسد، استفاده از خدمات یک شرکت طراحی سایت است. درست است! شرکت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند که می توانید بسترهای نرم افزاری و کدنویسی متنوعی را از طریق آنها پیگیری کنید. سایت وردپرس یا سایت php، در حال حاضر در شرکت ها بسیار مورد توجه قرار دارد.

4-یک الگو یا موضوع را انتخاب کنید

اکنون در مورد هدف سایت خود کاملاً قاطع هستید و به آخرین روند هزینه طراحی سایت اختصاصی توجه دارید، باید یک ایده بهتر از یک الگو برای آنچه نیاز دارید، در اختیار داشته باشید.

یک الگو که گاهی به عنوان موضوع از آن یاد می شود، طرح سایت شما است. اکثر سیستم عامل ها طیف وسیعی از قالب ها را برای انتخاب شما ارائه می دهند که با محتوای پیشفرض از قبل تکمیل شده اند.

قالب سایت اختصاصی معمولاً به دسته بندی های مختلف تقسیم بندی می شوند؛  سایت صنعتی،  سایت فروشگاهی، طراحی سایت پزشکی، سایت خبری، مجله ای و …. .

5-در مورد برندسازی خود تصمیم بگیرید

هنگام طراحی سایت باید به این فکر کنید که همه کارهایی که انجام می دهید مربوط به برند شما است. همه چیز از طرح و رنگ گرفته تا سبک قلم و تصاویر در داستان برند شما نقش دارند.

مهم است که همه آنها، یک پیام را منتقل می کنند. انتخاب رنگ در طراحی سایت اختصاصی، یکی از بزرگترین ابزارهای ارتباطی یک برند است. در حقیقت، مطابق با Color Matters ، یک رنگ می تواند 80٪ شناخت برند را تقویت کند.

6- محتوای خود را بهینه کنید

در مرحله بعدی باید محتواهای سایت را وارد کرده و آنها را بهینه سازی کنید. موقعیت یابی به مکانی که محتوای شما در هر صفحه قرار دارد و نحوه ارائه آن اشاره دارد. بهینه سازی محتوا، برای کمک به کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو مانند Google یا Bing است.

محتواهای شما باید جذاب باشند. هزینه طراحی سایت حرفه ای با در نظر گرفتن انتشار محتوا و معرفی صفحات سایت به موتور جستجوگر نیز محاسبه می شود. در این رابطه باید با شرکت طراحی سایت تماس حاصل کنید.

شرکت طراحی سایت

7-وب سایت خود را راه اندازی کنید

در این مرحله  سایت را در حالت پیش نمایش تست کنید. این کار با انتشار محتواهای تستی انجام می شود. در یک شرکت طراحی سایت، این کار با نهایت دقت اجرا می گردد. در این مرحله باید تمامی موارد زیر به درستی کار کنند:

 • همه پیوندهای شما به درستی کار می کنند و کاربران را به صفحه صحیح هدایت می کنند

 • تمام مطالب شما قابل خواندن و دسترسی آسان است

 • هرگز بیش از سه کلیک از صفحه اصلی فاصله ندارید

 • سایت شما از نظر دسک تاپ، موبایل و دستگاه هوشمند بسیار سازگار است

 • سرعت بارگذاری بیش از 5 ثانیه در هر صفحه وجود ندارد (برای بررسی این موضوع از یک تستر سرعت سایت رایگان استفاده کنید)  

8-تجزیه و تحلیل و بهبود سایت

تبریک می گویم! شما اکنون صاحب افتخار یک وب سایت پویا هستید. مهم است که نحوه عملکرد وب سایت را ارزیابی کنید. در طراحی سایت اختصاصی، اکثر سیستم عامل ها، تجزیه و تحلیل داخلی خود را دارند یا حداقل برنامه ای دارند که می توانید آن را جداگانه نصب کنید. از طرف دیگر می توانید سایت خود را به Google Analytics وصل کنید ، بنابراین می توانید مواردی مانند:

 • چند صفحه مشاهده می کنید
 • میزان زمانی که کاربران در هر صفحه می گذرانند
 • نرخ بازدید کل از سایت شما چیست
 • نرخ تبدیل (برای تجارت الکترونیکی)

این آمار به عنوان معیارهای رفتاری شناخته می شود و به شما ایده می دهد که کاربران در صفحات وب به چه چیزی توجه می کنند. آنها همچنین به شما کمک می کنند مکان هایی را که برای بهبود سئو خود نیاز دارید، مشخص کنید.