تبلیغات نوتیفیکیشن

البرز - کرج - هفت تیر - بلوار بلال - ساختمان آناهیتا ۲ - طبقه سوم - واحد ۵

نکاتی در مورد تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

اگر شما هم کسب و کاری داشته باشید، اطلاع دارید که تبلیغات مناسب برای ارتباط با مشتریان و تبدیل کاربران بالقوه به مشتریان و کاربران وفادار نقش مهمی در کسب و کار دارد و البته هزینه هایی هم در پی دارد.

اصولا راهکارهای سنتی و استفاده از هر پلتفرمی نمی تواند نیاز شما را برآورده کند. یکی از راه های تبلیغات موثر، تبلیغات نوتیفیکیشن است که در ادامه در مورد آن توضیحاتی ارائه می دهیم.

تبلیغات نوتیفیکیشن با هدف تبلیغات مناسب برای کسب و کار افراد به وجود آمده است. تبلیغات نوتیفیکیشن پیامی است که می تواند از راه های مختلف مثل اپلیکیشن، پیامک، مرورگر وب به افراد مختلف ارسال شود و نیازی به داشتن اطلاعات تماس مشتریان نیست.

باید به این مورد توجه داشته باشید که کاربران با عضو شدن در سرویس تبلیغات نوتیفیکیشن، رضایت خود را از دریافت پیام هایی را که ارسال می شود، اعلام می کنند.

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

تبلیغات نوتیفیکیشن به پیامی گفته می شود که روی صفحه نمایش دسکتاپ یا موبایل کاربران ظاهر می شود. این کاربران عضو وب سایت یا اپلیکیشن های خاصی هستند که دریافت تبلیغات نوتیفیکیشن را از طرف کاربران خود قبول کرده اند.

ارسال تبلیغات نوتیفیکیشن باعث می شود پیام موردنظر در یک لحظه برای میلیون ها کاربر ارسال شود و آن ها را به اپلیکیشن یا وبسایت خاصی هدایت کند.

نکته هایی در زمینه تبلیغات نوتیفیکیشن کلیکی

با توجه به این که تعداد کلیک در سفارشات مشخص نیست، پوش نامه سرویس پوش نوتیفیکیشن کلیکی را ایجاد کرده است. نرخ کلیک به عوامل مختلفی مثل جذابیت محتوای تبلیغ و تعداد دریافت کنندگان و آنلاین بودن آن ها بستگی دارد. از آنجا که تعدادی از افراد نیاز به ارسال مقدار مشخص و انبوه دارند، پوش نوتیفیکیشن کلیکی انتخاب مناسبی برای آن ها می باشد.

مزایای پوش نوتیفیکیشن کلیکی شامل موارد زیر است:

  • هزینه به صرفه تر برای سفارشاتی با تعداد انبوه
  • کاهش ریسک و پرداخت هزینه متناسب با دیده شدن تبلیغات نوتیفیکیشن

ساخت یا سفارش تبلیغات نوتیفیکیشن

ابتدا باید بدانید که ساخت پوش نوتیفیکیشن نیاز به کسب مهارت ها و فراگرفتن مواردی دارد که می توانید با یادگرفتن آن ها این کار را انجام دهید و سفارش بپذیرید. می توانید برای این کار ساخت پوش نوتیفیکیشن را در اینترنت جستجو کنید.

برای سفارش نیز موارد زیر را بهتر است در نظر داشته باشید:

  • سفارشات ممکن است با تاخیر 24 تا 48 ساعت انجام شود.
  • ملاک شمارش در سفارشات کلیکی، تعداد کلیک می باشد.
  • زمان انجام و شروع کار اکثرا از تلگرام اعلام می شود.
  • در صورتی که تعداد کلیک های درخواستی کامل نشود، بقیه ی پول به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.

تعرفه تبلیغات نوتیفیکیشن

تعرفه پوش نوتیفیکیشن بسته به تعداد ارسال مشخص شده است. تعداد دریافت توسط کاربر معمولا 60 تا 80 درصد موارد ارسالی و کلیک ها نیز 1 تا 30 درصد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *